Ave Banan Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Dragonica
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Magichenge Bow vs Astral Bow

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Mr Vithril

Mr Vithril


Liczba postów : 458
Wiek : 26
Skąd : Płock

Magichenge Bow vs Astral Bow Empty
PisanieTemat: Magichenge Bow vs Astral Bow   Magichenge Bow vs Astral Bow I_icon_minitimeNie Wrz 02, 2012 9:54 pm

Która z tych broni ma lepszy atak? Piszcie w komentarzach!
Powrót do góry Go down
Delikatny




Liczba postów : 43
Wiek : 29

Magichenge Bow vs Astral Bow Empty
PisanieTemat: Re: Magichenge Bow vs Astral Bow   Magichenge Bow vs Astral Bow I_icon_minitimeNie Wrz 02, 2012 10:36 pm

Astral ofc. od armaskiej juz valkiria ma chyba wiekszy atak. I to dotyczy wszystkich broni
Powrót do góry Go down
Declaner

Declaner


Liczba postów : 485
Wiek : 27
Skąd : Predazzo

Magichenge Bow vs Astral Bow Empty
PisanieTemat: Re: Magichenge Bow vs Astral Bow   Magichenge Bow vs Astral Bow I_icon_minitimeNie Wrz 02, 2012 11:48 pm

No hehe to chyba nic dziwnego bo te bronie od lavy arama bone itd są zrobione pod 1 chapter bo jakoś wydaje mi sie że w tych czasach żadna z tych broni sie nie przydaje tzn chyba rozumiecie ooo wypadł mi aram eye fajnie ale o jacie za godzine mam w pizdu lvli więcej więc musze zdobyć valkirie. Przynajmniej ja tak to widze.
Powrót do góry Go down
Kutaj




Liczba postów : 50

Magichenge Bow vs Astral Bow Empty
PisanieTemat: Re: Magichenge Bow vs Astral Bow   Magichenge Bow vs Astral Bow I_icon_minitimePon Wrz 03, 2012 6:22 am

jedyny plus tych bone lava i aram to dura : D
Powrót do góry Go down
Mr Vithril

Mr Vithril


Liczba postów : 458
Wiek : 26
Skąd : Płock

Magichenge Bow vs Astral Bow Empty
PisanieTemat: Re: Magichenge Bow vs Astral Bow   Magichenge Bow vs Astral Bow I_icon_minitimePon Wrz 03, 2012 9:44 am

Uh. Dzięki za pomoc. Postać bs więc z dura nie ma problemu xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magichenge Bow vs Astral Bow Empty
PisanieTemat: Re: Magichenge Bow vs Astral Bow   Magichenge Bow vs Astral Bow I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Magichenge Bow vs Astral Bow
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ave Banan Forum :: Weapons-
Skocz do: